Taposóaknákkal furikáztak Baján

Több mint ötven darab harckocsi-taposóaknát talált Baján egy személygépkocsi utánfutójában az igazoltató rendőr kedd délután.

BL
2012. 07. 25. 10:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Mihályné Bornemisza Eleonóra rendőr alezredes tájékoztatása szerint a Daihatsu Applause típusú személygépkocsit kedd délután ellenőrizte a járőr. A kocsiban tartózkodó 41 éves bajai, 49 éves bátyai, valamint egy 29 éves, egy 19 éves és egy 16 éves romániai férfit a Bajai Rendőrkapitányságra előállították.

A sajtószóvivő hozzátette, ezzel egy időben a rendőrök lezárták a környező utcákat, majd a kiérkező tűzszerészek átvizsgálták az utánfutón található 65 magyar és egy orosz gyártmányú aknát. A vizsgálat során megállapították, hogy azok gyakorló, robbanószert nem tartalmazó taposóaknák, melyeket a Bajai Rendőrkapitányság udvarán helyeztek el.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.