Több csoportban próbálták átlépni a határt

Több csoportban tizenhét határsértőt fogtak el Csongrád megye déli részén az elmúlt 24 órában – közölte a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője csütörtökön.

WL
2012. 10. 11. 13:50
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Jászai Linda elmondta, hogy a járőrök részben a hőkamera segítségével fedezték fel az illegális migránsokat Röszke és Mórahalom közelében. Az afgán és pakisztáni állampolgárok közül három férfi korábbi tiltott határátlépés miatt beutazási és tartózkodási tilalom hatálya alatt áll, így velük szemben büntetőeljárás indult, a többiek ügyében idegenrendészeti eljárás keretében járnak el – tudatta a hadnagy.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.