Kábeltolvajok miatt megint pótlóbuszra kell szállni a ráckevei HÉV vonalán

Egyelőre nem tudnak úrrá lenni a kábellopási helyzeten a HÉV-vonalakon, kedd reggel a ráckevei HÉV vonalán kellett pótlóbuszokat hadrendbe állítani.

BuL
2013. 04. 30. 5:34
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Ismét autóbuszokkal pótolják a ráckevei (H6-os) HÉV-et kedd reggel Ráckeve és Szigetcsép állomások között, miután éjszaka kábeltolvajok megrongáltak egy munkavezetéket és emiatt eltört egy vonat áramszedője – közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Facebook-oldalán. A BKK feljelentést tett az ügyben.

Hétfő reggel ugyancsak buszokkal szállították az utasokat Szigetszentmárton–Szigetújfalu és Ráckeve között, mert kábellopás történt a HÉV-vonalon.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.