Akár százperces késésekre is készülni kell

Műszaki hiba miatt jelentős, 70-100 perces késésekre kell számítani péntek délelőtt a Győr–Pápa–Celldömölk és a Győr–Veszprém vonalon – közölte a Mávinform sajtóügyeletese.

WA
2013. 05. 03. 6:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Győrszabadhegy állomáson elromlott a biztosítóberendezés, emiatt jelenleg áll a vonatforgalom. A MÁV szakemberei megkezdték a hiba helyreállítását, amellyel várhatóan délelőtt 10 órára végeznek.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.