Lakóházak közelében ég az aljnövényzet

Kigyulladt az aljnövényzet Sárrétudvariban mintegy 300-400 négyzetméteren.

BL
2013. 08. 15. 15:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az esethez a püspökladányi, a karcagi és a szeghalmi tűzoltók nagy erőkkel, hét gépjárművel huszonöten vonultak ki, és hat vízsugárral kezdték meg az oltást – mondta Madai Petra.

A tűz néhány lakóház udvarának növényzetére is átterjedt, az ott lakók is segítenek a tűz oltásában – tette hozzá a szóvivő. Tájékoztatása szerint két fa villanyoszlop is kigyulladt, az áramszolgáltató szakemberei már a helyszínen vannak a kár elhárítására.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.