Azt hitték, viccel: a nappali alá betonozta volna adósait

Épülő családi ház alapjába betonozta volna három haragosát egy budapesti férfi.

VZ
2014. 09. 26. 9:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tájékoztatás szerint a 71 éves gyanúsított szeptemberben megbízást adott az élettársánál építési vállalkozóként dolgozó férfinak arra, hogy rabolja el haragosait.

A vállalkozónak egy csepeli címre, majd onnan a főváros XXII. kerületében épülő családi házába kellett volna szállítania a két nőt és a férfit, hogy ott holttestüket a nappali szoba alá betonozzák.

A 71 éves férfi minden apró részletre kiterjedő tervet vázolt fel a vállalkozónak, aki először azt hitte, munkaadója viccel. Ám amikor meggyőződött arról, hogy a gyanúsított komolyan beszél, értesítette a rendőrséget.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai ezt követően elfogták a gyilkosságokat kitervelő férfit, és emberölés előkészületének megalapozott gyanúja miatt eljárást indítottak ellene, a bíróság pedig elrendelte előzetes letartóztatását – közölte a BRFK.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.