Elfogták a dohánybolti rablót

Az eladó a pénz átadása közben megnyomta a pánikgombot.

MTI
2017. 01. 04. 10:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Tóth Gabriella elmondta, hogy a 43 éves férfi késsel fenyegette meg az eladót, hogy adja át a bevételt, de az eladó a pénz átadása közben megnyomta a pánikgombot.

A biztonsági szolgálat kiérkező emberei visszatartották a férfit, amíg a rendőrök megérkeztek. A férfi beismerte tettét, rablás miatt indult eljárás ellene. Az MTI úgy tudja, hogy a férfi több mint százezer forintot vitt volna magával.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.