Két nő is van a 86 éves nyéstai asszony gyilkosai között

Öt személyt hallgattak ki gyanúsítottként és vettek őrizetbe a nyomozók.

MN
2017. 04. 27. 5:33
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Elfogták a nyéstai emberölés gyanúsítottjait – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a Police.hu oldalon csütörtök hajnalban.

A rendőrség közlése szerint szerdán öt személyt hallgattak ki gyanúsítottként és vettek bűnügyi őrizetbe a nyomozók, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást.

A gyanúsítottak 2017. április 11-ét megelőzően egy 86 éves idős asszonyt nyéstai otthonában olyan súlyosan bántalmaztak, hogy a sértett belehalt sérüléseibe. Ezt követően a támadók átkutatták az ingatlant, majd onnan készpénzt és egyéb tárgyakat tulajdonítottak el.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói a Bükk Bevetési Alosztály munkatársaival együtt április 26-án fogták el a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható személyeket, L. Miklós 25 éves, M. Karolina 27 éves, G. Etelka 21 éves, G. Zsolt 25 éves és R. Bertalan 38 éves abaújszolnoki lakosokat.

A rendőrség valamennyi gyanúsított esetében előzetes letartóztatást indítványoz.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.