Határtalan Pukki öröme

A Hertha ellen megszerezte élete harmadik Bundesliga-gólját, és ez győzelmet ért a Schalkénak Berlinben – a finn támadó a szurkolókkal ünnepelt.

FFT
2011. 12. 10. 6:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Hannover ellen pár héttel ezelőtt már duplázott a finn, ezért most már számított arra, hogy a gelsenkircheni szurkolók a tenyerükön fogják hordozni.

„Meglehetősen visszahúzódó vagyok, ezért amikor a Hannover ellen két gólt rúgtam, még nem tudtam, mi vár majd rám.”

„Nagyon boldog vagyok, hogy góllal tudtam segíteni a csapatot. Nagyszerű dolog, hogy győzni tudtunk Berlinben. Remélem nekem és a többieknek is sikerül megtartani a jó formánkat.” – mondta Pukki.

Huub Stevens az Augsburg elleni mérkőzéshez hasonlóan ezúttal is két csatárral kezdett, a finn válogatott éktársa Klaas Jan Huntelaar volt, aki szintén betalált.

„Nagyon jól működik a kétcsatáros rendszer. Két támadóval még több helyzetet tudunk kidolgozni” – dicsérte edzőjét Pukki.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.