Költözik az Atlético

Az Atlético Madrid lecseréli a Vicente Calderónt és új, 70 ezres stadionba költözik 2015-ben.

FFT
2011. 12. 06. 13:57
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A klub vezérkara bemutatta a terveket, amin már el is kezdtek dolgozni az illetékesek. Az új stadion minden igényt kielégítő, hazai és nemzetközi meccsek és események megrendezésére is alkalmas lesz. A hivatalos bejelentésen a vezetők mellett 700 vendég volt jelen.

„A mai nap nagyon fontos, talán a klub történelmének egyik legfontosabb napja. Nem sokszor van lehetőségünk egy klub életében ilyen fontos eseményeket átélni„ – mondta Enrique Cerezo, a klub elnöke.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.