Cristiano Ronaldót nem vakítja el az APOEL elleni kiütéses győzelem,és mint mondja: csapata nem érezheti nyeregben magát attól, hogy a Real Madrid 8–2-es összesítéssel lépett túl ciprusi riválisán.
„Elértük a célunkat, megvertük az APOEL-t és bejutottunk a BL-elődöntőbe. Következő ellenfelünk a Bayern lesz, amely csata nem ígérkezik könnyűnek, nagyon nehéz párharcra számítok” – vélekedett a duplázó Cristiano Ronaldo, aki második találatát egy pazar szabadrúgásból szerezte.
Íme, a gól:
A portugál klasszis szerint a Bajnokok Ligája másik ágának elődöntőjével, a Barcelona–Chelsea összecsapással felesleges foglalkozni, mi több, a döntőről fantáziálni sem reális.
„Most még nem foglalkozunk a fináléval. Hogy látnám magamat már most a döntőben? A Bayern lesz az ellenfelünk, amely a BL-győzelemre is esélyes!„