Amikor szombaton a Bayern játékosai kifutnak a müncheni Allianz Aréna gyepére, tiszta fejjel, koncentráltan kell felvenniük a Chelsea-vel a küzdelmet a trófeáért, épp ezért Kahn szerint el kell felejteni a múlt szombati NémetKupa-kudarcot.
„Meg kell nyomniuk a törlőgombot, és teljes mértékben arra kell koncentrálniuk, amit elérhetnek. Megnyerni a Bajnokok Ligáját minden körülmények között! Vannak olyan játékosok, akik ennek még a közelébe sem kerülnek soha. El kell felejteni most a kupadöntőt, majd a szezon után lehet elemezni és beszélni róla” – mondta Kahn.
A korábbi válogatott kapus szerint veszélyes ellenfél a Chelsea, szerencsével jutottak el a döntőig, épp ezért kell rájuk odafigyelni. „A Chelsea is megsebzett. Nem volt jó idényük, korábban pedig már ők is elveszítettek egy BL-döntőt.
A tüske még bennük van, ahogy nekünk anno 1999-ben volt. Veszélyes lenne átlagos csapatként tekinteni a Chelsea-re. Nem lehetnek olyan hülyék, hogy fél vállról veszik őket” – tette hozzá a mostanában szakértőként tevékenykedő visszavonult kapus.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!