Gyurcsó a kezdőbe lőtte magát! Így állunk fel ma!

Egervári Sándor a délelőtti taktikai értekezleten kijelölte az írek elleni kezdőcsapatot.

FFT
2012. 06. 04. 12:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A csehek elleni együtteshez képest több helyen is megváltozott a csapat összeállítása, amit részben sérülések indokoltak, hiszen Juhász Roland és Laczkó Zsolt sem állhat Egervári Sándor rendelkezésére. Bekerült a kezdőbe a sérüléséből felépülő Koman Vladimir, a Prágában győztes gólt szerző Gyurcsó Ádám, valamint Mészáros Norbert és Halmosi Péter is.

Az írek elleni kezdőcsapat:

Bogdán Ádám – Varga József, Mészáros Norbert, Korcsmár Zsolt, Halmosi Péter – Gyurcsó Ádám, Pintér Ádám, Szakály Péter, Dzsudzsák Balázs – Koman Vladimir, Szalai Ádám

A cserepadon kezd Király Gábor, Debreceni András, Koltai Tamás, Szabics Imre, Németh Krisztián, Kádár Tamás és Vanczák Vilmos.

Jegyinformációk

A Prágában győztes magyar válogatott hétfőn 20.30 órakor lép pályára a Giovanni Trapattoni vezette ír nemzeti csapat ellen. A találkozóra még a mérkőzés napján is lehet jegyeket vásárolni, a korábbi válogatott meccsekhez hasonlóan az IBUSZ irodái árusítják a belépőket, egészen hétfőn 18 óráig.

A belépők – elhelyezkedéstől függően – 2000, 3000, 4000, 5000 és 7000 ezer forintba kerülnek.

A mérkőzésen Családi szektort is kialakítunk, minimum három fős családok számára. A család férfi tagjának a jegye 4000 forint, a női családtag jegye ingyenes, a gyerek(ek) belépője 1000 forint/fő.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.