Az MLSZ hivatalos honlapján található tájékoztatás szerint a Ferencváros 100 ezer forintos büntetést kapott. A hivatalos indoklás így szól: „Az Fegyelmi Tanács az FTC – Kecskemét mérkőzésen a hazai szurkolók részéről történt pirotechnikai eszközök használata miatt az FTC-t, mint visszaesőt, 100.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.”
A KTE ellen - második sárgával - kiállított játékosunk, Mark Otten 1 mérkőzésre szóló eltiltást kapott.
Megbüntették a Fradit
Az MLSZ 100 ezer forintra bírságolta meg a Ferencvárost, Ottent egy meccsre tiltották el.
2012. 08. 01. 9:32
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!