Szél teszi tönkre a ragyogó időjárást

Kisebb eső és zápor is előfordulhat.

2015. 03. 21. 17:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Helyenként – főként északon – kisebb eső, gyenge zápor előfordulhat. Hajnaltól a Kisalföldön, majd napközben északkeleten is többfelé megerősödik az északi, északkeleti szél. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 1 és 5 fok között valószínű, míg a legmagasabb nappali hőmérséklet 8 és 14 fok között alakul.

A jövő hét elején többnyire derült lesz az ég, majd kedden délután megnövekszik a felhőzet, a hét közepén pedig már jellemzően felhős időre számíthatunk. Kedden még csak helyenként, szerdán elszórtan, csütörtökön több helyen várható eső, zápor.

Jelentős mennyiségű csapadék az ország területének 20 százalékán lehet. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet az időszak eleji –3, +3 fokról a hét közepére 5, 10 fok közé emelkedik. A legmagasabb nappali hőmérséklet eleinte 10, 15, majd 14, 19, végül 16, 21 fok között várható.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.