Az USA leült szövetségeseivel

Az Egyesült Államok reméli, hogy a közeljövőben meg tud állapodni partnereivel abban, hogy melyek legyenek a következő lépések a szíriai helyzet rendezésében.

LM
2012. 02. 08. 22:40
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

„Az elkövetkező napokban nagyon aktív eszmecserét fogunk folytatni annak kikristályosítására, hogy mik legyenek a következő lépések annak érdekében, hogy véget vessünk a szíriaiak lemészárlásának” – mondta Jay Carney szóvivő.

Carney szerint ezeken a tárgyalásokon részt vesz majd a szíriai ellenzéki nemzeti tanács is, és a megbeszélések célja a „békés politikai átmenet, egy demokratikus átmenet” elősegítése lesz.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.