A Sky News Australia műsorvezetője arra volt kíváncsi, hogy Bill Shorten szerint vissza kellene-e térnie a parlamentbe Peter Slipper házelnöknek, aki ellen szexuális zaklatás miatt vizsgálat indult. „Nem hallottam, mit nyilatkozott (Julia Gillard) ezzel kapcsolatban, de azt mondhatom, hogy egyetértek azzal, amit mondott” – hangzott a miniszter válasza.
A műsorvezető ezután hiába faggatta tovább a politikust a saját véleményéről, Shorten kérlelhetetlennek bizonyult, és miután elmondta, hogy ez egy túl általános kérdés, megerősítette: „Biztos vagyok benne, hogy (a kormányfőnek) igaza van.”
Nem tudom, mit mondott, de igaza van
Új szintre emelte a kormányfőhöz való lojalitást az ausztrál munkaügyi miniszter, aki egy televíziós interjúban egy szexuális zaklatási botránnyal kapcsolatban saját állásfoglalás helyett inkább világosan értésre adta: Julia Gillard véleményét osztja az ügyben, igaz, nem tudja, mit nyilatkozott arról a miniszterelnök asszony – írta pénteken internetes oldalán a The Telegraph című brit napilap.
2012. 04. 27. 16:39
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!