A hírt elsőként a honlapján közlő Closer című francia magazin szerint Anne Sinclair arra kérte a férjét, hogy költözzön el közös párizsi lakásukból, az impozáns Vogézek teréről. A Paris Match úgy tudja, hogy a volt IMF-vezér jelenleg egyedül él egy párizsi lakásában, teljesen összeomlott, depressziós.
Anne Sinclair januárban visszatért régi hivatásához: a Huffington Post című amerikai vélemény- és hírportál francia nyelvű kiadását vezeti.
Úgy tűnik, Strauss-Kahn facér
Dominique Strauss-Kahn, a Nemzetközi Valutaalap (IMF) nemi erőszak vádja miatt lemondott korábbi vezetője és felesége, Anne Sinclair újságírónő már nem él együtt – értesült a Reuters.
2012. 06. 29. 19:29
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!