Újabb ámokfutás egy texasi főiskolán

Legkevesebb tizennégy társát késelte meg kedden egy texasi hallgató a Lone Star Főiskola Cy-Fair campusán, Houstontól mintegy 40 kilométerre.

KG
2013. 04. 09. 22:41
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Négy áldozatot helikopterrel szállítottak kórházba, kettőjük állapota válságos. Összesen 12-en szorultak kórházi ápolásra. A késelés 21 éves gyanúsítottját, aki az oktatási intézmény területén épületről épületre járva támadott meg embereket, őrizetbe vették.

Az elkövetőt diáktársai fegyverezték le. Indítéka egyelőre ismeretlen. A főiskolában kedd délután felfüggesztették az oktatást, a személyzetet és a diákokat hazaengedték. Két hónappal ezelőtt a Lone Star Főiskola egy másik campusán, a houstoniban hárman sebesültek meg egy lövöldözésben.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.