Tűz ütött ki a szállodában

Legalább tizenketten meghaltak és mintegy százharmincan megsérültek a szaúd-arábiai Medinában.

WA
2014. 02. 08. 22:00
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az egyiptomi állami televízió értesülései szerint a halálos áldozatok mindegyike egyiptomi állampolgár. Medina tartomány hatóságai közölték, hogy a tüzet sikerült megfékezniük, és a hotel vendégeit egy másik szállodában helyezték el.

Egyelőre nem tudni, mi okozta a tűzesetet. Az illetékesek vizsgálatot indítottak az ügyben. A muzulmán hívek az év bármelyik szakában teljesíthető kis zarándoklatra (umra) érkeztek Medinába, az iszlám vallás második legfontosabb városába.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.