A két afgán migráns által a traiskircheni uszodában több gyermek ellen elkövetett támadás is a más kultúrákból érkező illegális bevándorlók által elkövetett szörnyű erőszakos cselekmények hosszú sorába illeszkedik. Ezeknek egy közös vonása van: az kormányzó Néppárt és a Zöldek rendszerváltó pártok, akik Ausztriát az adófizetők költségén magasan támogatott menedékkérők Mekkájává teszik. Ehhez pedig a szociáldemokraták is asszisztálnak
– jelentette ki Michael Schnedlitz, az FPÖ főtitkára, miután két migráns összesen hat gyermeket bántalmazott szexuálisan a traiskircheni uszodában. Szerinte az, hogy ez éppen Traiskirchenben történt, egyben drámai figyelmeztetés is.
Mint ismert, a település szociáldemokrata polgármestere – és a párt elnöke – legális migrációs útvonalakat követel és ellenzi az illegális migránsok deportálását. Pártja, az SPÖ pedig alig két hete a Nemzeti Tanácsban az FPÖ erre vonatkozó indítványának elutasításával megmutatta, hogy Ausztriában helye van az illegális migránsoknak, akik bármilyen bűncselekményt elkövethetnek – legalábbis így vélekedik az FPÖ.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!