„Különösen felháborító botrány volt, hogy Tusk kormánya közel egy hónapig semmilyen reakciót nem adott a jelenlegi üzemanyagválságra, annak ellenére, hogy az államfő és a konzervatív ellenzék is ilyen kezdeményezésekkel állt elő. Mire végül elfogadtak egy törvényt, amely állítólag az üzemanyagárak csökkentését célozta, a sofőrök és a gazdák – a tavaszi munkák közepén – már félmilliárd euróval többet költöttek üzemanyagra. És még ez az „árcsökkentés” is puszta PR-csalásnak bizonyult. Három napot vártak a törvény aláírásra küldésével és kihirdetésével, miközben ezalatt kétszer is megemelték a nagykereskedelmi árakat. Előbb csendben felnyomták az árakat, majd azzal kezdtek dicsekedni, hogy visszacsökkentették őket arra a szintre, ahol voltak” – fogalmazott Romanowski.
Marcin Romanowski: Ursula von der Leyen és Manfred Weber barátai hazudnak reggel, délben és este
Ahogy láthatjuk, Ursula von der Leyen és Manfred Weber barátai mindenhol ezt csinálják: hazudnak reggel, délben és este – hangsúlyozta a Facebookon közzétett bejegyzésében Marcin Romanowski.

További Külföld híreink
Borítókép: Illusztráció (Forrás: Alapjogokért Központ)
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
A téma legfrissebb hírei
Tovább az összes cikkhezNe maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en


















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!