A bevételeknél 2012-re 2,5 milliárd euró alatti értéket várnak. Az adózás és értékcsökkenési leírás előtti eredménynél legalább 5%-os plusszal számolnak. Az év első 9 hónapjában 1,85 milliárdos forgalmat bonyolított le a Fraport. Az adózás és értékcsökkenési leírás előtti eredmény 683,1 millió volt, ami 6%-os emelkedést jelent. A Lufthansa utaskísérői augusztus végén sztrájkoltak 3 napon keresztül. A munkabeszüntetés a frankfurti repülőtérre volt a legnagyobb hatással. www.globalfx.hu
Fraport: lefelé módosított előrejelzés
A Reuters szerint a Fraport a sztrájkok okozta veszteségek miatt lefelé módosította előrejelzését.
2012. 11. 06. 8:09
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!