Megszüntet 6000 munkahelyet a Deutsche Telekom

A Deutsche Telekom 6000 munkahely megszüntetését tervezi a T-Systemsnél.

GlobalFX
2013. 12. 02. 18:21
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A tervezetet december 12-én terjesztik be a felügyelőbizottság elé, írta a Handelsblatt. Thimotheus Höttges konszernvezér szerint túl alacsonyak a T-Systems által elért hozamok. A nagyobb ügyfelekkel foglalkozó ágazat jelenleg Németországban 29 000 alkalmazottat foglalkoztat. A következő három évben ebből 4000-6000 alkalmazottat bocsátanának el vagy helyeznének át. A szakszervezetek már most bejelentették, hogy keményen fellépnek a tervezett elbocsátások ellen.

Ódor Tamás
GlobalFX.hu – Vagyonkezelés felsőfokon

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.