idezojelek

Kovács Gergely gondolkodik

Sokkal szórakoztatóbb, ha a kutyapártosok tüntetnek, mintha kormányozni próbálnának.

Cikk kép: undefined
Fotó: Teknős Miklós
0
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

De ha már mindenképpen f…sza helyet akar nekünk ide csinálni Kovács Gergely, akkor lenne egy javaslatom: semmiképpen ne hagyják abba a tegnapihoz hasonló tüntetések szervezését, ahol remekül szórakoztunk például azon, hogy a világáról nem tudó konferanszié úgy látszott, hogy beszívva vagy berúgva (vagy mindkettő) beszél hülyeségeket a színpadon, hívja a közönséget valamilyen rendezvényre valamilyen térre, de se a rendezvényről, se a tér nevéről fogalma sincs, ahol bármilyen hülye felmehet a színpadra és ötletszerűen üvöltözhet bele a mikrofonba, és ahol képet kaphatunk arról, hogy milyen is az anarchia a gyakorlatban. 

Remekül szórakozunk. És mindent egybevetve, ez így sokkal f…szább, mintha kormányozni próbálnának.

Borítókép: Kovács Gergely, a Magyar Kétfarkú Kutya Párt elnöke (Fotó: Teknős Miklós)

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.