Bődületes mezőny lesz az éjjeli középdöntőkben, ahol – mint írtuk – a két magyar fiú a két legjobb idővel látható majd.
A „délután” végén jócskán várnunk kellett Hosszú Katinkára és Jakabos Zsuzsanná ra, azért, mert a 200 m vegyesúszás mezőnyében a világ élvonalába tartoznak. Hosszú visszafogott rajt után viszont, láthatóan energiatakarékos úszással is megdöntötte Je Si-ven négy évvel ezelőtti olimpiai csúcsát, Jakabos Zsuzsanna pedig a 3. lett a futamban, éjjel mindketten láthatóak lesznek majd, Jakabos 9. helye viszont kétségessé teszi, hogy kedd éjjel is látjuk a döntőben.
Jakabos Zsuzsanna (M4 Sport), 200 m vegyes, előfutam: – Gondoltam, hogy nem lesz könnyű továbbjutni, de sikerült, most sietek levezetni és nyújtani, hogy éjjel javíthassak.
Katinka viszont a szám aranyesélyese, ezt most már ki kell jelenteni.
Folytatjuk éjjel 3-kor, tartsanak velünk!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!