– Az első pillanattól úgy álltunk hozzá a meccshez, ahogy kellett, de ez önmagában kevés lett volna. Olyan taktikai fegyelemmel futballoztunk, ami megalapozta, hogy ne kapjunk gólt. Keveset volt nálunk a labda, de amikor nálunk volt, az kihasználtuk, két szép gólt szereztünk. A Kisvárda játékban erősebb nálunk, ezt nem szégyen kimondani, de most büszke lehet egész Budafok – mondta Mátyus János, a Budafok vezetőedzője.
Mátyus a mérkőzés hajrájában is középpontba került, miután egyetlen apró mozdulattal becsapta a labdáért igyekvő kisvárdai játékosokat. Leoni reagált, arra pedig a budafoki kispadon ülők egy emberként pattantak fel, elégtételt követelve.
Végül elültek az indulatok, a Budafok örülhetett, a Kisvárda bosszankodhatott.
– Talán az ötvenhetedik perctől volt mezőnyben futballnak nevezhető játékunk, a hetvenhetedik percben volt az első lehetőségünk, ez mindent elmond a mai mérkőzésről – fogalmazott rendkívül kritikusan Török László, a kisvárdai vezetőedző.




















Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!