Női vízilabdázóink nagyon ráfáztak a VAR döntésére a világbajnok ellen az Eb-n

Női vízilabda-válogatottunk az eindhoveni Európa-bajnokságon második csoportmérkőzésén végig futott az eredmény után a világbajnok hollandok ellen, s végül 14-11-re kikapott. Nem utolsósorban azért, mert a záró negyedben egy VAR-döntés után 11-10 helyett 12-9 lett az állás a házigazda javára.

2024. 01. 06. 20:33
KESZTHELYI-NAGY Rita
Eindhoven, 2024. január 6. Keszthelyi-Nagy Rita (k) és a holland Nina Ten Broek (j) a nõi vízilabda Európa-bajnokság A csoportjának második fordulójában játszott Hollandia - Magyarország mérkõzésen az eindhoveni Pieter van den Hoogenband uszodában 2024. január 6-án. MTI/Szigetváry Zsolt Fotó: Szigetváry Zsolt
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

 

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

A téma legfrissebb hírei

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Címoldalról ajánljuk

Tovább az összes cikkhez chevron-right

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.