Információk szerint az Apple péntek délelőtt megállapodott a Sonyval, így elhárult az utolsó akadály azelőtt, hogy elindítsák saját rádiószolgáltatásukat. Korábban már a Warner Music és az Universal Music is kötélnek állt, tehát már csak a japánok aláírására volt szükség a teljes sikerhez.
Az Apple az iRadióval a Spotify és a Pandora piacára kíván betörni, az alkalmazás pedig hangos és képes reklámok segítségével növelné a cég bevételét. A szolgáltatásról egyelőre több információt nem árultak el, de szerencsére nem kell sokat várnunk, hiszen már ma este bemutatkozhat a WWDC-n, hiszen az Apple éves nagy konferenciája ma kezdődik San Franciscóban helyi idő szerint 9 órakor, azaz közép-európai idő szerint 18 órakor.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!