A bukás felé menetel a Windows RT

Nem áll túl jól a szénája a Microsoft rendszerének, a Windows RT-nek.

WikiTech.hu
2013. 06. 25. 7:30
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

2012 őszén hatalmas médiakampány segítségével igyekezett megkedveltetni a felhasználókkal a Windows 8-at és a Windows RT-t a Microsoft. Míg előbbi esetében van még ok a reményre, hiszen a Windows 8.1 segítségével sok, a rendszert hangos kritikával illető személyt is a saját oldalukra állíthatnak, addig utóbbinál egyre inkább úgy tűnik, hogy a webOS-hez hasonlóan csúfos bukással fejeződik be a karrierje.

A szomorú végkifejlet amúgy sem lenne meglepő, hiszen amellett, hogy az újságírók is meglehetősen rossz szájízzel nyilatkoztak a rendszerről, a Microsoft a táblagéppiacon mindössze 1 százalékos részesedéssel bír, amiben oroszlánrésze van a negatívan véleményezett Windows RT-nek is.

 

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.