Újabb területet böngészhetnek az érdeklődők a Google Mapsen. A cég munkatársai megmászták a Fudzsit, így a kanapén ülve szédületes, 3776 méteres magasságba is eljuthatunk. Ebben a magasságban nem autó segítségével készültek el a képek, hanem egy különleges, hátra erősíthető szerkezettel.
A Street View Trekkerrel már több, nevezetes helyet bejártak a Google munkatársai, többek között a Eiffel-toronyt és a világ legmagasabb épületét, a Burdzs Kalifát is.
Az biztos, hogy ezzel nem állnak meg a google-osok, és hamarosan több, sokak számára eddig elérhetetlen helyet járnak majd be, hogy aztán mi is megtekinthessük őket a számítógépünk képernyőjén.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!