A portál úgy értesült, hogy kedd délben a klub alkalmazottaiból és néhány bejáratos vendégből álló csapat a stadion tornatermében lábteniszezett, amikor a terembe lépve Szasa Stevanovic felszólította a technikai igazgató segítőjét, hogy öt perc múlva legyen az irodájában – írja a Kisalföld. A segítő megjelent az irodában, ekkor a sportigazgató közölte vele, hogy a lábteniszezés miatt felmond neki. A segítő állítólag erre azt közölte, hogy Stevanovic nem a munkáltatója, és a felmondást nem fogadja el, majd elhagyta a szobát. A sportigazgató erre utánament, és a folyosón fojtogatni kezdte a férfit.
A Kisalföld úgy tudja, hogy amennyiben Szasa Stevanovic nem fogadná el a közös megegyezést, akkor a technikai igazgató segítője könnyű testi sértésért és más egyéb jogcímen is rendőrségi feljelentést tesz ellene.
Kerestük a Győri ETO FC sajtóosztályát, de hívásunkat nem fogadták.
A Quaestor csődje óta a focisták nem kapnak fizetést, ez is közrejátszik abban, hogy nem szerepelnek fényesen a bajnokságban. Az Origo.hu kedden megírta, az MLSZ a kluboknak járó szponzorpénzből fizetné ki a Győr köztartozását, ami momentán 150 millió forint, de óráról órára növekszik. A Magyar Nemzet MLSZ-es forrásai szerint viszont a klubok előlegeznék meg ezt a fejenként durván tíz-tíz milliót – csupán hitelről lenne szó –, de csak abban az esetben, ha mind a tizenöt egyesületnél rábólintanak. Paradox módon egyetlen klub nem hajlandó beszállni a mentőakcióba, az, amelyet tavaly kormányzati huszárvágással mentettek meg a felszámolástól: az Újpest.