A Newcastle Unitedben folytatja a Tottenham játékosa

A csapat öt és fél évre szóló szerződést kötött Andros Townsenddel.

MTI
2016. 01. 27. 21:42
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 24 éves játékos az előző szezonban rendszeresen szerepelt az angol nemzeti csapatban, a mostani idényben azonban mindössze hétszer jutott szóhoz a Spursben, bajnokin pedig egyszer sem volt kezdő.

Townsend novemberben összekülönbözött az erőnléti edzővel, Nathan Gardinerrel, ezért a klub vezetősége két hétre eltiltotta, azóta pedig csak az utánpótláscsapat edzéseit látogathatta.

A futballista a Steve McClaren vezette Newcastle harmadik januári igazolása a két középpályás, Henri Saivet és Jonjo Shelvey után.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.