Balotelli nem akar visszatérni Liverpoolba

Sosem volt boldog az angol városban, és maradni szeretne az AC Milannál.

FB
2016. 04. 19. 8:38
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Húszmillió euróért vásárolta meg az AC Milantól 2014 augusztusában a Liverpool az olasz válogatott Mario Balotellit, de a balhés csatár itt sem vált be. Összesen 28 meccsen szerepelt a Vörösöknél, négy gólt szerzett – ebből csak egyet a Premier League-ben – és hét sárgát kapott – áll a Transfermarkton, amely jelenlegi értékét hétmillió euróra becsüli.

A Liverpool Echo úgy tudja, az Európa-ligában elődöntős Liverpool német vezetőedzőjének, Jürgen Kloppnak a terveiben sem szerepel a 25 éves olasz csatár. Sőt, Balotelli sem szeretne visszatérni az AC Milantól, ahol kölcsönszerződését tölti ebben a szezonban.

„Szeretnék a Milannál maradni. Nem voltam boldog Liverpoolban és nem akarok visszamenni oda” – mondta a Mediaset Premiumnak az Echo szerint. Balotelli úgy véli, egyre jobb formába lendül, a Milannak ráadásul pénze is van arra, hogy visszavásárolja az angoloktól. Ebben a szezonban egyébként 19 meccsen szerepelt az olasz klubban, és mindössze három gólt szerzett Mario Balotelli.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.