Moyes az angol másodosztályban kaphat munkát

Az Everton, a Manchester United és a Real Sociedad egykori vezetőedzője az Aston Villánál köthet ki.

MNO
2016. 04. 19. 10:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Hétvégén biztossá vált, hogy hosszú idő után ismét a másodosztályban kezdi a szezont Vilmos herceg kedvenc csapata, az Aston Villa. A klubnál egyszer már szóba került Moyes neve, ám az akkor még a Real Sociedadnál dolgozó szakember helyett a francia Rémi Garde mellett döntött a vezetőség.

Moyest azonban fél éve kirúgta a spanyol klub, így nincs csapata. Szívesen dolgozna az Aston Villánál, de egyelőre az egyesület még nem vette fel vele a kapcsolatot – írja a BBC. A brit sajtó és fogadási irodák szerint egyébként nem az 52 éves skót a legesélyesebb a posztra, hanem Nigel Pearson.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.