Nagy Dominik győztes gólt lőtt Varsóban, mutatjuk

A Warszawa magyarja egy kiugratást követően választotta a legegyszerűbb megoldást, a csapat aranyesélyes.

2017. 05. 29. 5:26
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Ferencvárosból Nikolics Nemanja után „második magyarként” Varsóba szerződő, 22 éves Nagy Dominik kezdőként lépett pályára a Korona Kielce elleni bajnokin. Edzője bizalmát meghálálta, góllal vette ki a részét a sikerből, nem is akármilyennel, mutatjuk!

A 35. percben szerzett találat ráadásul a meccs egyetlen gólja volt.

Győzelmével a Legia Warszawa kétpontos előnnyel áll az élen a bajnokságban, igaz, a záróforduló előtt másik két csapatban is esélye van az aranyérem megszerzésére a vasárnap este hatkor kezdődő utolsó körben. Itt látható, mekkora izgalmak vannak az élen.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.