Megint megégtek Cristiano Ronaldóék

Nem tudták legyőzni a kiesőjelölt Levantét.

MN
2018. 02. 04. 10:07
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Zinedine Zidane címvédő együttese – amely legutóbbi két bajnoki találkozóját győzelemmel és 11-2-es gólkülönbséggel hozta – ezúttal visszafogottabban futballozott. Sergio Ramos révén ugyan már a 11. percben megszerezte a vezetést, ám még a szünet előtt egyenlített Emmanuel Boateng révén a Levante. A csereként beálló Isco a 81. percben ismét a vendégeket juttatta előnybe, míg a hazaiak a 89.-ben Pazzini révén egyenlíteni tudtak.

La Liga, 22. forduló:
Levante–Real Madrid 2-2 (1-1)

 

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.