Csütörtök reggel Bogdán Ádám maga ragadt billentyűzetet, és a Facebook-oldalán megírta, mi a helyzet. „A napokban felmerült egy-két nagyobb klub neve velem kapcsolatban, amelyek valóban komolyan érdeklődtek irántam – kezdte posztját a magyar válogatott kapus. –
Sajnos azonban sérülésem után még nem kerültem olyan állapotba, hogy adott esetben egyből bevethető legyek, ezért nem szerződtem most egyik klubhoz sem.”
Sorait így zárta: „Tudom, hogy sokan szorítotok értem, nekem is csalódás, hogy ennyire elhúzódik a rehabilitációm, de azért dolgozom, hogy minél előbb pályára léphessek.” Remélhetőleg hamarosan visszatérhet, és akár már tavasszal eligazolhat kölcsönbe egy a Celticnél és a Leedsnél előállthoz hasonló vészhelyzet esetén.
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!