A tulajdonos tudta nélkül adták el a házát

Először egy kft.-be vitték be az ingatlant, majd eladták egy másik cégnek a házat a csalók.

VZ
2014. 03. 04. 18:55
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Csalás, közokirat-hamisítás és magánokirat-hamisítás megalapozott gyanújával nyomozott ismeretlen tettes ellen a Kecskeméti Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya.

A büntetőeljárás egy külföldi állampolgár feljelentése alapján indult ismeretlen elkövető ellen, aki 2009. augusztus 11-én egy a sértett és két – szintén külföldön élő – testvére tulajdonában lévő kecskeméti ingatlant a tulajdonosok tudta és beleegyezése nélkül apportként bevitt egy magyar kft.-be, mely gazdasági társaságot a sértettek nem ismerték. Az ingatlan tulajdonjogát ezután 2011. május 30-án egy a sértettek által szintén nem ismert másik kft. szerezte meg.

A bűncselekmények elkövetésével dr. S. Zsolt 54 éves, S. Tamás 26 éves, Cs. Attila 40 éves kecskeméti, F. Roland 36 éves orgoványi lakosok, valamint C. Péter 38 éves hajléktalan személy gyanúsíthatók megalapozottan.

A rendőrség a nyomozást lezárta, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg a Kecskeméti Járási Ügyészségnek.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.