Megkerült Zahara Arran a III. kerületben

A BRFK szerda esti közlése szerint megtalálták a magyar fővárosban égre-földre keresett 18 éves angol lányt, Zahara Arrant.

BuL
2014. 08. 13. 18:39
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai 19 óra 50 perc körül találták meg őt Budapesten a III. kerületben. A 18 éves angol állampolgár meghallgatása megkezdődött.

Ismert, kedd délelőtt landolt a gépe Ferihegyen annak a 18 éves brit lánynak, akit azóta kerestek hozzátartozói. A lányt többen látni vélték Budapest belvárosában. Barcelonából érkezett Budapestre. A ferihegyi repteret nem sokkal 10 óra előtt hagyta el, azóta ismeretlen helyen tartózkodott.

A Facebookon azt írták, a lány gyógyszeres kezelés alatt áll, ezért nagyon fontos volt, hogy mielőbb megtalálják.

Zahara törve, de beszél magyarul, körülbelül 170 magas, átlagos testalkatú, haja, bőre és szeme színe is barna, haja hullámos és hosszú-félhosszú.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.