Tragédia Keszthelynél

Egy ember meghalt, miután két személyautó összeütközött péntek este a Keszthely és Várvölgy közötti úton – értesült az MTI a helyszínről.

MNO
2015. 04. 03. 19:23
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Nothoff Ingrid, a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek megerősítette: két jármű frontális ütközésében egy ember meghalt.

Cseresznyés Dániel, a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: a két személygépkocsi roncsaiból a keszthelyi tűzoltók emeltek ki két embert. Egyikük a helyszínen életét vesztette, a másik embert pedig átadták a mentőknek, de további három sérültje is van a balesetnek.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.