Az ügyészség őrizetbe vette a Dambovita megyei népességnyilvántartó hivatal vezetőjét és egyik munkatársát, akiket azzal gyanúsítanak, hogy munkaidő után iratokat hamisítottak menekülteknek. A bűnszövetkezetnek Moldovában is voltak kapcsolatai. Az ügyészség szerint a két gyanúsított már 2012 óta folytatta a törvénytelen tevékenységet, a hamis okiratok segítségével főként afrikai menekültek utazhattak tovább az Európai Unióba.
Menekültiratokat hamisító román bűnbanda bukott le
Az ügyészség szerint a két gyanúsított már 2012 óta folytatta a törvénytelen tevékenységet.
2015. 10. 07. 18:11
Komment
Összesen 0 komment
A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.
Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!
- Iratkozzon fel hírlevelünkre
- Csatlakozzon hozzánk Facebookon és Twitteren
- Kövesse csatornáinkat Instagrammon, Videán, YouTube-on és RSS-en
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Szóljon hozzá!
Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!