Balesetek miatt torlódás van az Árpád hídon és a Szentendrei úton

Az Árpád hídon négy személyautó és egy busz koccant.

MTI
2015. 11. 02. 12:22
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Az Árpád hídon négy személyautó és egy busz koccant. Személyi sérülés nem történt, de jelentős a fennakadás a közlekedésben – mondta Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője. A Szentendrei út kifelé vezető oldalán három személyautó ütközött. A balesetnek két sérültje van, a három sávból csak egy járható – tette hozzá a szóvivő.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.