Gázolt a vonat Kőbánya-Kispesten

Az elgázolt ember a helyszínen életét vesztette, a vonaton tartózkodók közül senki sem sérült meg.

MTI
2016. 01. 29. 7:06
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Halálra gázolt egy embert egy személyvonat péntekre virradó éjjel Budapest X. kerületében, a Kőbánya-Kispest vasútállomás közelében – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel. Az elgázolt ember a helyszínen életét vesztette, a vonaton tartózkodók közül senki sem sérült meg.

A MÁV vonatinformációs térképe szerint a Nyugati-pályaudvarról Szolnokra tartó személyvonat gázolt, a szerelvény komoly késéssel érkezett meg a célállomására.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.