Robbanás történt egy házban Szegeden

Öten sérültek meg, egyikük életveszélyesen.

MTI
2017. 01. 08. 16:25
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Molnár Krisztina elmondta, a szegedi tűzoltókat robbanáshoz riasztották vasárnap délután, tűz nem keletkezett, de a házban tartózkodó két felnőtt és három gyerek megsérült, az egyik felnőtt életveszélyesen.

Az elsődleges adatok szerint turistagázpalackot használtak az épületben, amely felrobbant. A detonáció következtében az épület megrongálódott, volt olyan ablak, amelyik tokostul szakadt ki – közölte a szóvivő.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.