Halálra gázoltak egy biciklist Lajosmizsén

Halálos baleset miatt lezárták a Mizsei utat.

MN
2017. 04. 03. 4:37
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

Halálos baleset történt hétfőn hajnalban Lajosmizse térségében, a 4608-as úton: egy autó eddig tisztázatlan körülmények között biciklist gázolt. A kerékpáros olyan súlyosan sérült, hogy a helyszínen életét vesztette.

A rendőrségi helyszínelés jelenleg is tart, a vizsgálatok idejére teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt, és kikerülni sem lehet a 21-es kilométersávot.

Komment

Összesen 0 komment

A kommentek nem szerkesztett tartalmak, tartalmuk a szerzőjük álláspontját tükrözi. Mielőtt hozzászólna, kérjük, olvassa el a kommentszabályzatot.


Jelenleg nincsenek kommentek.

Szóljon hozzá!

Jelenleg csak a hozzászólások egy kis részét látja. Hozzászóláshoz és a további kommentek megtekintéséhez lépjen be, vagy regisztráljon!

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.