Szijjártó Péter: A liberális mainstream képviselői megmérgezték a nemzetközi politikát és ellehetetlenítették a békét
A tárcavezető szerint új szelek fújnak.
A tárcavezető szerint új szelek fújnak.

Az északról érkező sarkvidéki hideg és a Nagy-tavak párolgó vízfelszíne okozza a hatalmas havazást.

A demokraták hagyományos erőssége is csatatér állammá vált.

Halálos áldozata is volt az ítéletidőnek.

Ketten meghaltak, az autóban robbanóanyag volt.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Tisza-vezér népszerűsége lejtmenetben van.

Nehéz reggel lehetett.

Akkor voltak ennyire durva megszorítások, mint amit a Tisza Párt tervez.

Számos tévhit van mindkettő mellett ökológiai szempontból, közleményt adott ki a magyar tudós társaság.

Ellentmondásokkal teli csúcsra készül az unió.

Kitüntették Markus Schafert, a Mercedes-Benz AG igazgatótanácsának tagját, aki Magyarország igaz barátjaként számos olyan döntést hozott, amelyből a magyar gazdaság, a magyar emberek nagyon sokat profitáltak – közölte Szijjártó Péter.

Egymilliárd forinttal támogatja Brüsszel a genderaktivistákat.

A legmagyarabb író életének harminchárom meghatározó metszetét mutatja be.

Sportága legjobbja lett itthon Kós Hubert, Kopasz Bálint, Halász Bence, Márton Luana és Csikós Zsóka is.

Míg az Egyesült Államok nagy erővel dolgozik az ukrajnai háború lezárásán, a nyugati-európai vezetők mindent megtesznek a békefolyamat aláaknázása érdekében.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.