Már a negyedik bíró kezdi újra Simon Gábor perét
A negyedik bíró kezdi újra az MSZP volt elnökhelyettese, Simon Gábor büntetőügyét, amibe beleroppant a pártja is.
A negyedik bíró kezdi újra az MSZP volt elnökhelyettese, Simon Gábor büntetőügyét, amibe beleroppant a pártja is.

Egy sor vádlott politikus még mindig bíróságra jár.

Az okirat-hamisítás és a hamis okirat felhasználása miatt vélhetően pénzbüntetést szabnak ki, de legfeljebb felfüggesztett szabadságvesztést.

A szocialista politikus a vádbeli adóhiányt befizette a büntetőeljárás korábbi szakaszában.

A szocialisták tagadnak, noha korábban már számos politikusuk vagy a párthoz közel álló személy – köztük Gyurcsány is – beszélt titkos széfekről, fekete kasszákról, ismeretlen eredetű támogatásokról.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

Magyar Péter a politikai pályafutását hazugsággal kezdte, és azóta is hazugsággal folytatja.

Dull Szabolcsnak árulta el, mit fog tenni.

Három autó és kisbusz ütközött.

Több mint 1,6 millióan vettek részt a nemzeti konzultáción.

Európa háborúra készül: sorkatonaság, fegyverkezés, 48 órás munkahét.

Egy külföldi titkosszolgálattól kaptak figyelmeztetést.

Egészen váratlan irányból indítottak támadást a hagyományok ellen.

Váratlan helyzet állt elő.

A katalán klub elnöke, Joan Laporta sorsfordító döntés előtt állhat.

December 15-én indul a közkedvelt Itáliai utazás széria nyolcadik évada az Uránia Nemzeti Filmszínházban.

According to Bank Levente Boros, Brussels is trying to ignore this.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.