Jakab titkos utazása
Jakab és Stummer kigondolták, hogy valami igazán ütőset kell mondani, hogy senki ne a koccanásról beszéljen, hanem az alagútról.
Jakab és Stummer kigondolták, hogy valami igazán ütőset kell mondani, hogy senki ne a koccanásról beszéljen, hanem az alagútról.

A jobbikos Stummer János vélt politikai érdekeit követve hazudott, esküt szegett. Stummer egy ocsmány, gyáva bűnöző.

A tervezett megoldás egy mindösszesen 50 méter hosszú autós aluljáró lesz.

Nagyon büszkék vagyunk, hogy mindent hazai cégekre tudtunk bízni – mondta az államtitkár, aki szerint a múlt figyelembe vételével szerették volna a világ legjobb stadionját felépíteni.
A fél évszázados Aerosmith nemrég jelentette be a 2020-as európai turnéja időpontjait, amellyel az együttes 50. évfordulóját szeretnék megünnepelni.
Szalai Ádám szerezte a Puskás Aréna első magyar gólját, kár, hogy előtte Cavani és Rodríguez is betalált, így Uruguay 2-1-re győzött Magyarország ellen az emlékezetes stadionavató meccsen.

Ahogy Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke is fogalmazott – az új Puskás Ferenc Aréna a jövő nemzedékének épült.

Az új Puskás Aréna felépülése azt bizonyítja, hogy a labdarúgás nem halt meg Magyarországon – mondta a 61-szeres válogatott Mészöly Kálmán az M4 Sportnak adott exkluzív interjújában.
A Magyar Labdarúgó Szövetség tájékoztatása szerint ezen a találkozón vesz búcsút a szurkolóktól a 2018-ban visszavonult Gera Zoltán, aki júliustól átveszi az U21-es válogatott irányítását.




A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.

A Tisza Pártot és Magyar Pétert segítő jogászok között figyelemreméltó személyi összefüggés látszik kirajzolódni.

Magyar Péterék eladósítanák az országot – figyelmeztetett a politikus.

Fotókon a mentés.

A harcosoknak üzent a miniszterelnök.

Újabb stratégiai partnerségi megállapodás született.

A tanárok szerint a kampány hamisan kelti azt a benyomást, mintha az iskolában jogszerű lenne a „sztrájk”.

Mindenki láthatta a felvételeket.

A forint árfolyamjavulása jótékonyan hat a bizalomra.

Az őrizetbe vett 29 labdarúgóból 27-et azzal gyanúsítanak, hogy a saját csapatuk mérkőzésére fogadtak.

Menczer Tamás arról beszélt, az idő előrehaladtával miért közelednek az igazsághoz a kutatóintézetek által miért adatok.
A Magyar Nemzet közéleti napilap konzervatív, nemzeti alapról, a tényekre építve adja közre a legfontosabb társadalmi, politikai, gazdasági, kulturális és sport témájú információkat.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.