Mobiljáért kezdte el lecsapolni a tó vizét

A horgászok két szivattyút fedeztek fel, mellyel éppen a tó vizét csapolták le. Az ügyben eljárás indult.

MA
2014. 07. 30. 16:10
VéleményhírlevélJobban mondva - heti véleményhírlevél - ahol a hét kiemelt témáihoz fűzött személyes gondolatok összeérnek, részletek itt.

A 16 éves fiú először búvárokkal akarta kerestetni telefonját – a helyi horgászegylet azonban elutasította a kérést. Néhány nappal később a meppeni horgászok találtak két szivattyút, amellyel a tó vizét csapolták le. Az egyik egy szántóföldre, a másik egy – addigra már teljesen elárasztott – árnyékszékbe vezetett.

A Neue Osnabrücker Zeitung című helyi lap tájékoztatása szerint az ügybe károkozás, áramlopás és illetéktelen behatolás miatt a rendőrség is bekapcsolódott.

Ne maradjon le a Magyar Nemzet legjobb írásairól, olvassa őket minden nap!

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket az Magyar Nemzet Google News oldalán is!

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.